У Запорізькій області стартував проєкт «Сила мрій»

У Запорізькій області стартував проєкт «Сила мрій»

«Сила мрій»: проєкт з такою назвою стартував у Запорізькій області, аби привернути увагу суспільства до інтересів дітей з особливими потребами й інтернатних закладів.

Перший етап проєкту – фотосесія, в якій взяли участь вихованці Запорізької  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №1 Запорізької обласної ради, їх батьки та вихователі. Наступним  етапом стане фотовиставка, до створення якої запрошують долучитися запорізьких митців.

Детальніше про «Силу мрій», в якій беруть участь вихованці  обласних  комунальних інтернатних закладів розказала одна з ініціаторів проєкту, —  заступник керуючого справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Юлія Погребняк:

— Благодійний фотопроєкт під назвою «Сила мрій» – це ще один крок до розуміння цінності відмінностей і можливостей кожної дитини. Такий проєкт  — це форма визнання прав, талантів, інакшості та відмінностей кожної людини. Сьогодні система роботи в інтернатах, в інклюзивній освіті слабких лякає, а сильних змушує допомагати й діяти. Ми запрошуємо найкращих, талановитих  фотохудожників Запорізької області приєднатися до створення фотовиставки «Сила мрій».

Проєкт також покликаний сприяти відкритості інтернатів Запорізької області, які мають забезпечити дітям максимальну кількість можливостей для спілкування із зовнішнім світом, отримання соціального розвитку поза стінами установи, доступність культурного розвитку дітей з особливими потребами.

Позитивним прикладом започаткування стали радісні посмішки  й приємні  емоції учасників фотосесії.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)   

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *