У Запоріжжі засуджено «підривника», який намагався скоїти терористичний акт

У Запоріжжі засуджено «підривника», який намагався скоїти терористичний акт

У Запоріжжі за матеріалами контррозвідки Служби безпеки України засуджено мешканця Донецької області, який намагався скоїти терористичний акт.

Під час досудового розслідування слідчі органів безпеки встановили, що уродженець РФ був завербований представниками так званого «МДБ ДНР». Він пройшов підготовку у навчальному центрі бойовиків з вибухотехнічної справи і отримав завдання на скоєння теракту. Для його виконання найманець прибув до Запоріжжя із підготовленим дистанційним саморобним вибуховим пристроєм потужністю майже півтора кілограма пластиду. Він планував встановити та підірвати його у густонаселеному районі обласного центру.

За задумом кураторів вибух мав призвести до чисельних людських жертв і дестабілізації суспільно-політичної обстановки у регіоні. Контррозвідники СБУ затримали «підривника» неподалік місця запланованого теракту одразу після спроби ініціювати вибух.

Зловмисник повністю визнав провину у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Жовтневий районний суд Запоріжжя призначив «підривнику» покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років.

(Пресцентр СБ України)

***

Молодцы опера СБУ!
Однако во всей этой истории с благополучным концом имеется одно «но»: почему только 5 лет получил этот негодяй? Между прочим, когда Украина 7 сентября забирала своих моряков и других узников Кремля, она отдала двух сепаров из бывших украинских военнослужащих, проходивших службу в Крыму. В 2014 году они перешли на сторону врага, а в 2016 году  были задержаны на админгранице с Крымом. Оба схлопотали сроки. Один – 13 лет, второй — 14. А террорист, который был схвачен за руку при попытке взорвать бомбу «в густонаселенном районе Запорожья», что могло привести «к многочисленным человеческим жертвам», получает 5 лет. Не очень понятны такие решения суда. Не очень от слова «совсем»(((

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *