У Запоріжжі продовжать дачну навігацію

У Запоріжжі продовжать дачну навігацію

Перевезення запоріжців до садово-городніх ділянок автобусним та річковим транспортом буде продовжено до 30 жовтня. Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні міського виконавчого комітету.
Нагадаємо, перевезення втомобільним та річковим транспортом у Запоріжі розпочалося з 30 червня. Як і в попередні роки, для запоріжців пільгових категорій проїзд безкоштовний. Витрати бере на себе бюджет міста. Рейси виконують з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.
Зважаючи на велике соціальне значення для мешканців міста Запоріжжя організації перевезень до садово-городніх ділянок у період дачного сезону, а також те, що низку рейсів було скасовано через погані погодні умови, навігацію до дачних ділянок було вирішено продовжити до 30 жовтня.
Перевезення здійснюються за такими напрямками:
• річковим транспортом за приміськими напрямками: Річковий порт – Кур’янове-І; Річковий порт – Н. Олександрівка-ІІ; Річковий порт – Радянське; Річковий порт – Привільне; Річковий порт – Сади; Річковий порт – Сади Запоріжсталі;
• автомобільним транспортом за приміськими маршрутами: Річковий порт – Лози; Річковий порт – Агломерат, Іскра; Річковий порт – Кур’янове-ІІ; Річковий порт – В. Андріївка; Річковий порт – Н.Олександрівка-І; Річковий порт — С. Андріївка; Річковий порт – Далекі дачі.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *