У Запоріжжі підвели підсумки роботи поліції

У Запоріжжі підвели підсумки роботи поліції

в приміщенні Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась нарада за участі керівництва поліції області, начальників структурних підрозділів та територіальних відділів і відділень поліції.

Присутні обговорили основні недоліки роботи в частині оперативності реагування на повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень й інших події, дотримання законності при їх прийнятті та реєстрації, а також розкриття та розслідування кримінальних проваджень.

Начальник ГУНП в Запорізькій області

Микола Лушпієнко закликав підлеглих, у першу чергу, перейматись проблемами людей та дотримуватись вимог законодавства та службової дисципліни. Він наголосив, що рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності поліції.

Під час наради також було наголошено на активізації роботи в напрямку розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, злочинів у сфері економіки, та боротьби з наркозлочинністю. Крім того, зосереджено присутніх на протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, в тому числі під час профілактичних заходів, що заплановані на території України.

Також поліцейськими обговорено стан роботи превентивного блоку поліції, а саме профілактичні заходи з попередження вуличної злочинності, забезпечення публічної безпеки під час масових заходів, протидія домашньому насильству, забезпечення безпеки та захисту дітей та розшук зниклих неповнолітніх.

За результатами наради було прийнято ряд рішень за всіма напрямками службової діяльності, які повинні привести до покращення роботи поліцейських, а також підвищення рівня захисту населення.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 20 times, 1 visits today)