У прокуратурі відзначили День Незалежності

У прокуратурі відзначили День Незалежності
В прокуратурі Запорізької області відбулися урочисті збори з нагоди Дня незалежності України, – повідомляє прес-служба відомства.
“В зборах взяли участь т.в.о. голови Запорізької ОДА Елла Слепян, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, єпископ Запорізький і Мелітопольський Православної церкви України Фотій, голова громадської організації ветеранів прокуратури Запорізької області Петро Зубков, керівництво структурних підрозділів прокуратури та місцевих прокуратур.
Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, учасників бойових дій, героїв Небесної сотні та мирних громадян, які віддали свої життя на сході країни за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.
Прокурор Запорізької області та гості заходу привітали присутніх зі святом та відзначили нагородами кращих працівників прокуратури області за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня незалежності України.
«Не зважаючи на непростий час, незалежність сприяє утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови України як демократичної, правової, соціальної і економічно міцної держави, що займатиме гідне місце серед світової спільноти.
Зараз, як ніколи, у суспільства надзвичайно великі очікування від роботи нашого відомства. Це вимагає від кожного прокурора максимальної концентрації зусиль та відповідальності», – зазначив Валерій Романов
Окремі слова вдячності адресовано не тільки діючим працівникам, але й всім ветеранам прокуратури, які роками сумлінно виконували свої професійні обов’язки і передали накопичений досвід новим поколінням працівників прокуратури, які своєю безкомпромісністю, чесністю та професіоналізмом в роботі, зробили вагомий внесок у розбудову незалежної Української Держави.
Працівників прокуратури та гостей також привітав народний ансамбль запорізької поліції «Пернач» з концертною програмою.
Вітаючи зі святами присутніх, Валерій Романов побажав прокурорам професійних досягнень, витримки та наснаги у роботі, міцного здоров’я, миру та злагоди” , – йдеться в повідомленні.
Фото прес-служби прокуратури Запорізької області
(Visited 41 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *