У малобілозерський "Дивосвіт" на фестиваль "КерамДиво" завітають французи

У малобілозерський "Дивосвіт" на фестиваль "КерамДиво" завітають французи

Під гаслом “Єдині у творчості заради миру” на базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради 4 червня  стартує Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2019», який триватиме до 8 червня.

Ініціатор і організатор мистецької акції — восьмиразовий золотий призер Міжнародних виставок «Інноватика в освіті України» та «Сучасні навчальні заклади», двічі бронзовий призер Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні», неодноразовий володар звання «Лідер сучасної освіти», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», Асоційована школа ЮНЕСКО — Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради, Авторська школа Яніни Овсієнко.

Серед учасників Фестивалю — талановиті діти-вихованці загальноосвітніх та вищих закладів освіти, шкіл-інтернатів, позашкільних установ, що випробовують себе у образотворчому мистецтві та художній кераміці. У Малу Білозерку з’їхалися юні твоці з Миколаєва, Черкас, Дніпра, Ковеля, Луцька, Ужгорода,  Запоріжжя, Веселого, Опішні, Умані, а також представники навчального комплексу Сан-Март-Шавань [Франція, м. Ангулем],

Програмою Фестивалю, окрім роботи у творчих майстернях, передбачено участь обдарованої молоді у майстер-класах народних майстрів, проведення змістовних розважальних  вечорів, відпочинку на березі Азовського моря, що сприятиме активному духовному та інтелектуальному росту всіх учасників заходу. А представники французької делегації з міста Ангулем (яке відоме своїми коміксами), проведуть цікавий майстер-клас по створенню нестандартного виду мистецтва.

Подробиці про переможців Міжнародного фестивалю обдарованої молоді «КерамДиво-2019» та їхні твори читайте у найближчих номерах «МИГа».

 

(Visited 68 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *