У лікарнях області перебувають 44 пацієнти, хворі на коронавірусну інфекцію

У лікарнях Запорізької області перебувають 44 пацієнти, хворі на коронавірусну інфекцію COVID-19. Усі вони знаходяться у різному стані тяжкості перебігу хвороби. Загалом в області зафіксовано 137 лабораторно підтверджених випадків захворювання. З питань діяльності медзакладів області та лікування пацієнтів з коронавірусом неодноразово надходили звернення на обласну гарячу лінію облдержадміністрації.

Так, на сьогодні госпітальними базами визначено Обласну клінічну інфекційну лікарню на 150 ліжок, а також по одному закладу в містах Бердянськ, Мелітополь, Пологи, Дніпрорудний. Усього на цей час в закладах охорони здоров’я Запорізької області функціонує 679 інфекційних ліжок. У разі необхідності додатково на базі закладів охорони здоров’я може бути розгорнуто 1343 ліжка для госпіталізації хворих з COVID -19.

За даними обласного лабораторно центру МОЗ України, в обласній інфекційній лікарні знаходиться 24 особи, міській дитячій лікарні № 5 – 2 особи, в інфекційній лікарні м. Мелітополь – 9 осіб, Бердянське ТМО – 1 особа, в Пологівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування – 2, в Дніпрорудненській міській лікарні – 6 осіб. До того 73 хворих на коронавірусну інфекцію лікуються амбулаторно.

*

У закладах охорони здоров’я функціонує 117 апаратів для штучної вентиляції легень високого класу. З них 8 – в інфекційній лікарні.

Важливо пам’ятати, якщо ви відчуваєте симптоми захворювання (підвищену температуру, кашель, важко дихати тощо) потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю та розповісти не тільки про свій стан, а й про можливі контакти із особами, що приїхали з-за кордону – місць, де зафіксовано коронавірус. За можливості потрібно самоізолюватися та чекати вказівок лікаря.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *