У Кирилівці навчатимуть створенню курортного бізнесу та проведенню фестивалів

За підтримки програми USAID «Економічна підтримка Сходу України» у Кирилівці 11-13 серпня відбудеться тренінг на тему: «Створення конкурентоспроможного культурного туристичного продукту та фестивалів Приазов’я».

У тренінгу братимуть участь представники місцевої влади; готельєри; ресторатори; представники етнічних товариств; організатори заходів та фестивалів; гіди, екскурсоводи; представники креативних індустрій (скульптори, архітектори, художники, фотографи, актори, тощо); науковці (туризмознавці, історики, краєзнавці); представники кіноіндустрії; медіа та блогери, які пишуть про туризм. Тренінг проводитимуть визнані експерти розвитку туристичної індустрії національного рівня.

Усі три дні він буде проводитись у сесійній залі Кирилівської селищної ради. Через карантинні заходи в Україні передбачається поєднання живого з онлайн форматом.

Створені після тренінгу культурні туристичні продукти та фестивалі будуть презентовані вже на осінній Міжнародній туристичній виставці UITM y Киеві (за рахунок коштів проєкту ERA USAID). Крім цього, культурні туристичні продукти та фестивалі будуть рекомендовані до отримання фінансування від програми ERA USAID y 2021 році.

(krlk.gov.ua)

(Visited 23 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *