У Мелітополі відбувся бізнес-форум для молоді

У Мелітополі відбувся Форум «Youth Business Forum: Перспективи розвитку молодіжного підприємництва Запорізької області» за участю за участю представників обласної та міської влади, бізнесу, центрів зайнятості, громадських і міжнародних організацій, а також найактивніших молодих випускників онлайн-навчання «SkillsLab 2020: Самозайнятість». Фіналістів програми привітав перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, депутат Запорізької обласної ради Іван Федоров.

З травня по липень 2020 року 180 молодих людей з Мелітополя, Маріуполя та Бердянська пройшли онлайн-навчання SkillsLab 2020 по двом напрямам «Шлях до успіху» і «Самозайнятість». Вони дізналися, як знайти професію собі до душі, як оцінювати свої ресурси і розпоряджатися ними, як скласти блискуче резюме і виділитися на фоні інших претендентів, а також як розпочати власний бізнес.

Фіналом для найактивніших випускників став форум “Youth Business Forum”, який відбувся у Мелітополі.

Під час заходу учасники дізнались, які на сьогодні існують державні програми підтримки підприємців і як стати їх учасником; умови участі в актуальних грантових програмах від організацій, які надають таку підтримку; де вони можуть отримати інформаційну допомогу і підтримку; які в Україні здійснюються заходи з підтримки молодих підприємців, які хочуть відкрити власний бізнес; як місцева влада підтримує малий і середній бізнес; що вже зроблено для розвитку підприємницького потенціалу області і які перспективи розвитку цього напрямку в майбутньому.

На панельній дискусії учасники поспілкувались з представниками міської ради та центрів зайнятості Мелітополя і Бердянська. Також вони взяли участь у воркшопі, де розібрали проблеми молодіжного підприємництва та можливі шляхи їх вирішення.

(mlt.gov.ua)

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *