Вже у ці вихідні 18 та 19 січня у театрі-лабораторії VIE відбудеться показ недавньої прем’єри. Вистава режисера Віктора Попова «НЕЗАБУТНЄ. ТРИПТИХ» справді незабутня для тих, хто її побачив минулого літа. Це три моновистави, які зачіпають болючі теми сучасності, до них зочеться повернутися – за наснагою.
Кожен та кожен має у скрині життєвих спогадів такий, що залишається там до кінця днів. Спомин, повертаючись до якого, знов і знов ніби оновлюєш своє єство.
Чи це радісний здобуток, чи болісний – цей урок життя, який ти спромігся скласти, зробив тебе колись сильнішим і мудрішим, і вже ніколи не забувається: стає частиною твого шляху в цьому світі.
“Ми шукали сучасні належні п’єси, які було б цікаво і нам поставити, і глядачам подивитися. Я орієнтувався на те, що матеріал може бути не тільки знайдений і запропонований режисером, але й самі актори можуть вільно шукати та обирати ту історію, яка їм цікава. Так і трапилося з нашим актором Андрієм Верманом, який сам знайшов п’єсу та запропонував її зіграти. Ми продовжили пошуки вже моновистав, які згодом обрали наші акторки, на цікаві для них теми. У результаті і виник цикл моновистав, який об’єднав у собі три особливі історії”, – розповів режисер вистави Віктор Попов.
«Verba», «Георгій» і «Ти тут, Боже?» – три моновистави, в основі яких покладено тексти сучасних українських і зарубіжних драматургів.
Три власні історії про зустріч з НЕЗАБУТНІМ розповідають Акторка [Ксенія Бойченко], Батько-одинак [Андрій Верман] і Ньюзмейкерка [Анастасія Гуслиста-Полозун]. З кожним з героїв відбулося щось, що сформувало подальший хід життя. Кожен герой, потрапивши у життєвий шторм, має знайти вихід.
“Зв’язок між трьома історіями – це життєві проблеми людини, боротьба зі своїми демонами та труднощами. У кожної людини є те, що впливає на неї, що відображається на її житті. Для мого героя і для мене особисто важливе питання правди у цьому світі та перебування людини у цій правді. Кожен бореться зі своєю правдою, і стикається з тим, наскільки ця правда може бути неприємною і болючою. Я вибрав саме цю п’єсу, бо вона співпала з моїм особистим бажанням жити у цьому світі через чисту правду”, – говорить актор Андрій Верман.
Катастрофи і трагедії, передані у формі сповіді перед залом, на фоні лаконічного сценічного оформлення та дещо гучно – відлунням сьогодення, не залякують, не заганяють у куток страху. Ні. Випробування роблять сильними й героїв, і глядачів.
Кожен знаходить точку опори та опору – всередині себе.
Театр-лабораторія VIE запрошує на виставу «НЕЗАБУТНЄ. ТРИПТИХ» 18 та 19 січня о 16.00 за адресою: о. Хортиця, вул. Наукового містечка, 35.
Тривалість вистави 2 год 40 хвилин, з двома антрактами. Вікові обмеження – 18+.
Квитки вже у продажу на сайтах concert.ua та musin.zp.ua.
Додаткова інформація та бронювання за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).