Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський та генеральний інспектор Бундесверу генерал Карстен Броєр під час зустрічі обговорили потреби в боєприпасах, техніці та підготовку військових.
Про це Сирський повідомив у Фейсбуці.
Фото: https://t.me/osirskiy/1079
«Під час зустрічі поінформував свого німецького колегу про оперативну обстановку на лінії фронту, заходи щодо переходу на корпусну структуру та висловив вдячність німецькому народові за непохитну підтримку нашої боротьби з російською агресією», — написав Сирський у телеграм-каналі.
Співрозмовники обговорили потреби Збройних Сил України в озброєнні, боєприпасах, військовій та спеціальній техніці, а також підготовку українських військових.
«Також під час зустрічі було розглянуто питання технічного обслуговування і ремонту військової техніки німецького виробництва, яка перебуває на озброєнні Збройних Сил України», — написав Сирський.
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3962918-do-kieva-pribuv-generalnij-inspektor-bundesveru.html