Команде БК «Запорожье» Валерия Плеханова предстоит тяжелое испытание: «Днепр» — главный фаворит сезона, который продолжает свою беспроигрышную серию — 12 побед в 12 матчах.
Зато «Запорожье» пока занимает 6 место, имея 6 побед в 16 поединках. Несмотря на статус номинально домашней игры, запорожцы сыграют на площадке соперника.
Нагадуємо, що у матчі з «Дніпром» у спорткомплексі «Шинник» Абдулрахман Бах встановив рекорд цьогорічного сезону Суперліги Favbet, набравши 36 очок. Цей результат може стати додатковим стимулом як для самого американця, так і для всієї команди. Після перемоги над «Черкаськими Мавпами» запоріжці спробують нав’язати боротьбу ще й лідеру турнірної таблиці «Дніпру».
18 січня
БК «Запоріжжя» – БК «Дніпро»
СК «Шинник»
Початок о 14:00
Валерій Плеханов, головний тренер БК «Запоріжжя»:
– Ми заздалегідь знали, що цього тижня гратимемо лише один матч із «Дніпром». Це чудова нагода проявити себе на фоні лідера чемпіонату, випробувати нові тактики у захисті й нападі, а головне – максимально надати ігрову практику всім гравцям. Матчі з таким суперником є своєрідним екзаменом та перевіркою. Саме тому ми зможемо оцінити потенціал наших молодих гравців.