Прокуратура домагається покарання службовій особі за розтрату майна

Оріхівським відділом Токмацької місцевої прокуратури після апеляційного розгляду продовжується підтримання державного обвинувачення в суді у кримінальному провадженні за ч.5 ст. 191, ч.4 ст.358 КК України, а саме за фактом розтрати майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, а також використання завідомо підробленого документа.

В ході досудового розслідування встановлено, що селищний голова використовуючи завідомо підроблені документи занизив фактичну вартість будівлі, яка перебувала у власності громади та здійснив її подальшу реалізацію чим заподіяв шкоду, яка у 600 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

За результатами судового розгляду, вироком Василівського районного суду Запорізької області від 01.08.2018 селищного голову виправдано, у зв’язку з відсутністю доказів, які б свідчили про його винуватість.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду першої інстанції прокурором Оріхівського відділу Токмацької місцевої подано апеляційну скаргу.

За результатами розгляду апеляції прокурора Запорізькім апеляційним судом 13.04.2020 вищевказаний вирок Василівського районного суду Запорізької області скасовано та призначено новий розгляд провадження у суді першої інстанції.

На теперішній час судовий розгляд триває.

За скоєння даного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти  років з конфіскацією майна.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *