ОРВИ в Запорожской области: на карантин закрыли отдельные школы, классы и детские сады

ОРВИ в Запорожской области: на карантин закрыли отдельные школы, классы и детские сады

Как сообщает пресс-служба Запорожской облогосадминистрации,

На минулому тижні у Запорізькій області зареєстровано 10 894 випадків гострих респіраторних інфекцій. Як повідомив під час брифінгу в. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Роман Терехов, це на 27% вище, ніж на минулому тижні та на 8% вище середнього багаторічного показника.

За даними обласного лабораторного центру, діти до17 років серед захворілих склали 66,5%. На 4-ому тижні показник захворюваності серед дітей зріс у порівнянні з минулим тижнем на 37%. При цьому максимальний показник захворюваності, як і раніше, зареєстрований серед дітей вікової групи 0-4 роки.

За тиждень госпіталізовано 338 осіб (3,1% від числа захворілих), із них 66% – діти віком до 17 років.

На 4-ому тижні року перевищення середнього багаторічного рівня зареєстровано в м. Бердянськ – на 7% та Запорізькому районі – на 19%.  Призупинений учбовий процес в усіх 19 школах м. Бердянськ, а також у с. Азовське, Нововасилівка, Роза, окрім цього призупинено проведення масових заходів та гурткової роботи в закладах культури і спорту.

По окремим школам через високий рівень захворюваності учнів на ГРВІ повністю призупинено навчання дітей у 3-х школах області (Михайлівський, Токмацький, Чернігівський райони). Крім того, частково припинено навчальний процес в 51 класі 27-ми шкіл області.

Через високий рівень захворюваності дітей загалом в 7-ми закладах дошкільної освіти області (м. Запоріжжя та Чернігівський район) припинено функціонування 8 груп.

Також в області триває вакцинація проти грипу. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 20 939 осіб.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 23 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *