Обрано запобіжний захід 31-річній мешканці Запоріжжя, яка займалася збутом метамфітаміну

За результатом координаційної діяльності Запорізької місцевої прокуратури № 3, спрямованої на розкриття та розслідування кримінальних правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, 08.11.2019 працівниками Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, затримано 31-річну місцеву жительку, яка мала при собі 8 згортків особливо небезпечної речовини – метамфітаміну, яку вона мала намір збути шляхом залишення так званих «закладок» на території Дніпровського району м. Запоріжжя.

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, за фактом незаконного зберігання з метою збуту особливо небезпечної речовини, передбаченого ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України.

09.11.2019 затриманій особі оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Санкція статті за вказаний злочин передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 4-х до 8-ми років.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 44 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *