Місцева прокуратура повернула у державну власність земельну ділянку вартістю 396 тисяч гривень

Органами прокуратури області зобов’язано в судовому порядку повернути Запорізькій обласній державній адміністрації земельну ділянку вартістю 396 тис. грн.

Місцевою прокуратурою встановлено, що Запорізькою районною державною адміністрацією одному з підприємств області передано в оренду земельну ділянку для обслуговування виробничої бази.

Однак, з листопада 2017 року орендарем не виконувались умови договору, не сплачувалась орендна плата за використання земельної ділянки, у зв’язку з чим у підприємства утворилась заборгованість зі сплати орендної плати у розмірі понад 100 тис. грн.

З огляду на виявлені порушення, Запорізька місцева прокуратура №2 звернулась до суду із позовною заявою про розірвання договору оренди землі в частині та повернення земельної ділянки.

Завдяки наполегливої, активної та переконливої позиції прокурора щодо порушення приватним акціонерним товариством вимог договору та земельного законодавства, рішенням Господарського суду Запорізької області позов задоволено, розірвано в частині договір оренди і зобов’язано недобросовісного землекористувача повернути земельну ділянку площею 0,6085 га, вартістю  396 тис. грн у власність держави.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *