МИД: У Киева и Софии нет разногласий относительно прав болгарского сообщества в Украине

https://mfa.gov.ua/storage/app/thumbnails/463/6d3/a56/5ec7e2f4a3bc7223441903_730x410.jpg
 
Между Украиной и Болгарией нет разногласий относительно обеспечения прав болгарского сообщества в нашем государстве.

Об этом шла речь во время разговора заместителя министра иностранных дел Украины Василия Боднара с послом Республики Болгария в Украине Костадином Коджабашевым, сообщает пресс-служба МИД.

Україна та Болгарія продовжуватимуть конструктивний діалог

Про це йшлося під час розмови заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Республіки Болгарія в Україні Костадіном Коджабашевим. У зустрічі також взяла участь народна депутатка України Тетяна Плачкова.

Василь Боднар наголосив, що триваюча адміністративно-територіальна реформа в Україні жодним чином не впливає на рівень забезпечення прав національних меншин, зокрема болгарської громади Одещини.

«Дипломати завжди знаходять спільну мову. Між Україною і Болгарією немає розбіжностей щодо забезпечення прав болгарської спільноти в Україні. Ми домовилися вирішувати всі актуальні питання в конструктивному дусі», — зазначив Василь Боднар.

Сторони також високо оцінили роль болгарської громади України у розвитку взаємин між Україною та Болгарією. Болгарська сторона відзначила важливість збереження національної, культурної та мовної ідентичності болгарської національної меншини в Україні та висловила готовність до подальшої конструктивної співпраці з вирішення всіх актуальних питань.

Досягнуто домовленість про продовження відкритого і конструктивного діалогу в цій сфері, у тому числі на міжпарламентському рівні.

Василь Боднар подякував болгарській стороні за готовність передати найближчим часом гуманітарну допомогу Україні у вигляді медичних засобів захисту для українських медиків.

mfa.gov.ua/news/ukrayina-ta-bolgariya-prodovzhuvatimut-konstruktivnij-dialog

 

 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *