Лисенок Лесик - талисман II Европейских игр-2019

Лисенок Лесик - талисман II Европейских игр 2019
Талисманом II Европейских игр, которые пройдут в Минске летом следующего года, стал рыжиЙ лисенок Лесик.

В конкурсе приняли участие люди не только со всех уголков Беларуси, но и зарубежья, сообщили Укринформу в пресс-службе НОК Украины.

Талісманом II Європейських ігор, які пройдуть у Мінську влітку наступного року, обрано руде лисенятко Лесик.

У конкурсі взяли участь люди не тільки з усіх куточків Білорусі, але й зарубіжжя. Результатом колективної творчості стало створення не лише безпосередньо самого талісмана Євроігор, але й розробка легенди та реалізації ідеї створеного символу.

Лесик — веселе, азартне та по-білоруськи приязне і дружнє звірятко. Про те, що 2019-й буде найяскравішим роком у житті Лесика, та й у спортивному житті Європи, говорить напис на його кепочці. Зелений колір на футболці означає розвиток і гармонію, а чорні шорти — дисципліну і рішучість. Жовта шерстка говорить про його життєрадісність, сині черевики свідчать про незламність персонажу, а червоний відображає його енергійність.

Відзначимо, ІІ Євроігри відбудуться у столиці Білорусі з 21 по 30 червня 2019 року.

Нагадаємо, що I Європейські ігри пройшли в червні 2015 року в Баку (Азербайджан). На престижному спортивному форумі континенту наша команда виборола 46 медалей (8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових), посівши за кількістю здобутих нагород 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць.

http://noc-ukr.org/news/17673

https://www.ukrinform.ru/rubric-sports/2591164-lisenok-lesik-talisman-ii-evropejskih-igr-2019.html

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *