Керівники відділення поліції оперативно розшукали зниклого в Оріхові підлітка

19 лютого близько 10:45 до Оріхівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась місцева жителька 1979 року народження, яка заявила про зникнення її сина 2007 року народження.

Жінка розповіла, що вдень 18 лютого вона відпустила  свого сина в гості до родичів, які живуть поруч. Вранці 19 лютого стало зрозуміло, що хлопця там немає. Мати відразу звернулася до поліції.

Т.в.о начальника Оріхівського відділення поліції підполковник поліції Сергій Булгак спільно зі своїм заступником майором поліції Олександром Богданом миттєво відреагували на повідомлення про зникнення підлітка. На службовому автомобілі за 30 хвилин вони розшукали хлопчика на одному з дитячих майданчиків міста.

 

Відносно матері неповнолітнього складений адміністративний протокол за ознаками ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники поліції ще раз звертаються до батьків з проханням приділити максимальну увагу своїм дітям, а у разі виникнення надзвичайних ситуацій – не зволікати та відразу звертатися до поліції.

*

Вже з початку 2020 року працівники ГУНП в Запорізькій області розшукали  84 дітей.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

(Visited 4 times, 1 visits today)