Запорожская молодежь учится строить гражданское общество

Запорожская молодежь учится строить гражданское общество

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся черговий – третій − модуль освітнього курсу «Почни з себе». Проєкт спрямований на плекання корисних для суспільства навичок. Організатори навчання впевнені, можливість виховати громадянське суспільство в руках кожної людини.

Приміром, минулої неділі учасники курсу прослухали лекцію від команди Центру молоді про силу партнерства та співпраці. Організатори зауважують, що питання сталих партнерств гостро постає у сфері громадянського активізму. Представник Центру молоді Владислав Демідовець поділився з учасниками знаннями, які допомогли йому на практиці. А саме: схемами ведення переговорів, пошуком точок дотику та лайфхаками заволодіння увагою співрозмовника. Після лекції молодь практикувала отримані навички і взяла участь у повноцінному раунді переговорів.

У курсі саморозвитку «Почни з себе» лишилася одна тема – «Дозволи, документи та інші лабіринти», яку учасники розглянуть вже наступної неділі, 23 лютого.

Зареєструватися на лекторій можуть всі охочі за посиланням. По завершенню всі учасники, які відвідали понад три заняття, отримають сертифікати про проходження курсу.

(Visited 20 times, 1 visits today)