Кабмін скасував пробне ЗНО

 

Кабінет Міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня.

Джерело: постанова Кабміну, міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу в суботу

https://static.ukrinform.com/photos/2020_05/thumb_files/630_360_1590040336-844.jpg

Кабмин отменил пробное ВНО — Степанов

 
Кабинет министров отменило проведение пробного внешнего независимого тестирования, запланированного на 15 июня.

Об этом заявил министр здравоохранения Максим Степанов во время онлайн-брифинга в субботу, 13 июня, сообщает корреспондент Укринформа.

«Было отменено проведение пробного ВНО, которое предполагалось 15 июня», — отметил Степанов.

На сегодняшний день на сайте Кабмина опубликовано постановление № 480 от 12 июня, согласно которому пробное ВНО исключено из перечня мероприятий, проведение которых разрешено в период карантина (в подпункте 4 пункта 3 постановления №392 исключено слово «пробное»).

Как сообщалось, в понедельник, 15 июня, должно было состояться пробное ВНО по украинскому языку и литературе. Пробное ВНО по другим предметам запланировано 17 июня.

Основная сессия ВНО в Украине будет проведена с 25 июня по 17 июля 2020 года.

ukrinform.ru/rubric-society/3044715-kabmin-otmenil-probnoe-vno-stepanov.html

 

Пряма мова Степанова: «Було скасовано проведення пробного ЗНО, яке передбачалося 15 червня цього року».

Деталі: Згідно з постановою Кабміну від 12 червня, внесено зміни до постанови № 392 про встановлення в Україні карантину.

 

 

Вони передбачають, що в підпункті 4 пункту 3 постанови, що забороняє відвідування закладів освіти її здобувачами, окрім ряду випадків, вилучено слово «пробному».

Тобто тепер на час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі «у зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК», а також здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, у тому числі тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден».

Довідка: Пробне ЗНО в Україні не обов’язкове. Це платна послуга, яка мала на меті дати можливість краще підготуватися до основної сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не враховувалися при вступі до вищих навчальних закладів.

Українська правда
pravda.com.ua/news/2020/06/13/7255560/

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *