Юна акордеоністка з Токмака виборола золоту медаль на "Українському ART клондайку"

Юна акордеоністка з Токмака виборола золоту медаль на "Українському ART клондайку"

Юна акордеоністка Кіра Дикса з Токмака Запорізької області отримала першу премію у своїй віковій категорії на 4-му Всеукраїнському дистанційному конкурсі-фестивалі «Український ART клондайк», що відбувся наприкнці листопада в Чернігові. Про це повідомляє інтернет-портал міськрайонної газети “Таврія” Токмак.ua

Конкурс «Український ART клондайк» проходить за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки композиторів України і збирає творчих дітей та молодь від 5-25 років, аматорів і професіоналів 26+.

Конкурсанти змагалися у вокальному, інструментальному, хореографічному, образотворче мистецтво, цирковому, розмовному жанрах, народні майстри та інші.

У віковій категорії п’ять-вісім років серед учасників, які виступали в інструментальному жанрі, журі визнало найкращим виступ юної акордеоністки з Токмака Кіри Дикси. Дівчинка виборола перше місце разом із золотою медаллю, Дипломом і Сертифікатом на 50 євро.

За професійну підготовку учениці до Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Український ART клондайк» її викладачка Світлана Утєнкова нагороджена Подякою.

Вітаємо!

Фото з сайту Токмак.ua

(Visited 27 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *