ЄІБ інвестує 640 мільйонів євро у стале зростання України та добробут громадян

ЄІБ інвестує 640 мільйонів євро у стале зростання України та добробут громадян

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) вкладає 640 млн євро у відновлення інфраструктури, покращення громадського транспорту та дорожнього сполучення в Україні. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та уряд України підписали три кредитні угоди загальною сумою у 640 млн євро задля підтримки сталого зростання України та добробуту її громадян.

Кредити підтримують пріоритети уряду України та Європейського Союзу щодо активізації довгострокового соціального та економічного розвитку східної України та інтеграцію постраждалих від конфлікту регіонів, а також розвиток сталого міського транспорту та модернізацію транспортної інфраструктури в Україні.

  • Кредит у розмірі 340 млн євро допоможе відновити інфраструктуру та покращити умови для життя та ведення бізнесу у постраждалих від конфлікту регіонах на сході України.
  • 200 млн євро кредиту покращать якість та надійність громадського транспорту у майже 20 містах України, зменшать забруднення довкілля та покращать якість життя в українських містах.
  • Кредит у розмірі 100 млн євро допоможе модернізувати 183 км автомобільних доріг у Луганській області, скоротити час на дорогу та зменшити витрати на технічне обслуговування автомобілів.
  • Суттєві гранти від Європейського Союзу, що будуть надані у вигляді технічної допомоги, доповнять кредити ЄІБ та допоможуть у підготовці та управлінні проєктами.
(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *