ICTV. Оксана Гутцайт заменила Оксану Соколову в проекте «Факты недели. 100 минут»

Оксана Гутцайт приєднується до команди «Фактів тижня. 100 хвилин» на ICTV

https://mediananny.com/content/images_new/news/620x408/196789.jpg

З 25 серпня «Факти тижня. 100 хвилин» повертаються з відпуски, аби знайомити глядачів з авторським поглядом на найбільш значущі новини тижня. На початку сезону до команди «Фактів тижня» долучиться телеведуча Оксана Гутцайт.

Українці добре знають Оксану як ведучу щоденних випусків  «Фактів» на телеканалі ICTV. Ведуча не вперше приєднується до команди підсумкової інформаційної програми. Два роки тому вона вже висвітлювала новини України, світу, політики, спорту та культури у «Фактах тижня. 100 хвилин» на ICTV.

– Я дуже пишаюся цим і вдячна, що саме мене запросили вести підсумкову програму тижня, – ділиться Оксана. – Водночас я розумію, наскільки це відповідально, адже «Факти тижня» – одна з головних програм каналу, вона має високі рейтинги, її дивляться мільйони українців.

Для мене це цікаво, оскільки новини, які виходять щодня, і підсумкові новини – це різні речі. Тут більше аналітики, на відміну від фактажу щоденних випусків.

Це зовсім інший досвід, більш глибоке занурення в тему.

– Я люблю працювати, люблю бути у вирі подій, відчувати на собі ті зміни, які відбуваються в державі, тому з задоволенням приймаю новий виклик, – додає ведуча ICTV.

Оксана Соколова, автор проекту «Факти тижня», залишається керівником департаменту і працює над оновленням формату підсумкової програми.

Дивіться програму «Факти тижня. 100 хвилин» з Оксаною Гутцайт та Сергієм Кудімовим на ICTV з 25 серпня о 18:45.

/ft.ictv.ua/uncategorized/oksana-guttsajt-pryyednuyetsya-do-komandy-faktiv-tyzhnya-100-hvylyn-na-ictv/

 

(Visited 46 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *