Якісний нічний відпочинок впливає на продуктивність наступного дня. Саме тому варто опрацювати деякі звички, які так чи інакше здатні вплинути на якість сну. Багато хто думає, що достатньо зручного ліжка та припливу свіжого повітря. Насправді деякі гігієнічні та лікувальні процедури здатні нашкодити сну. Правило, зокрема, актуальне під час лікування хвороб дихальних шляхів.
Як Пульмікорт впливає на якість сну?
Для лікування різних захворювань дихальних шляхів часто призначають Пульмікорт, що вживається за допомогою небулайзера. З інструкцією до препарату можна ознайомитися за посиланням https://apteka911.ua/drugs/pulmikort-d2408, на сайті МІС Аптека 9-1-1. Враховуючи, що для ефективності усунення симптомів процедуру необхідно проводити кілька разів на день, дехто помилково проводить її безпосередньо перед сном. І тим самим шкодить собі.
Усе тому, що в процесі використання препарату активно виділяється мокротиння. Його відходження з організму супроводжується кашлем протягом певного часу. Він може проходити протягом години або навіть двох. Саме тому не варто вдаватися до подібної процедури безпосередньо перед сном.
До того ж горизонтальне розташування тіла завадить нормальному відтоку мокротиння. Щоб уникнути подібних ситуацій, краще використовувати Пульмікорт за 2-3 години до сну.
За коректного використання препарат сприяє зниженню набряку слизової бронхів, а також провокує утворення слизу та мокротиння.
Як потрібно користуватися Пульмікортом?
Насамперед варто розуміти, що дозування може визначати виключно лікар. Інструкція надає лише рекомендовану схему лікування, але остаточне рішення приймає тільки фахівець.
На процес лікування можуть впливати:
- тип захворювання;
- його інтенсивність;
- стадія захворювання.
У деяких випадках Пульмікорт може призначатися як підтримка нормального стану. Найголовніше, самостійно не коригувати схему лікування, інакше можна тільки нашкодити собі. Правила актуальні як для дітей, так і дорослих пацієнтів.
Отже, Пульмікорт — це ефективний лікарський засіб, що використовується з небулайзером для полегшення симптомів захворювань дихальних шляхів. Щоб лікування не впливало на якість сну, потрібно проводити процедуру за 2-3 години до нічного відпочинку.