Для працівників однієї з лікарень міста працюють спеціальні маршрути громадського транспорту

Для працівників однієї з лікарень міста працюють спеціальні маршрути громадського транспорту

Частина медиків, які працюють у лікарнях Запоріжжя, живуть у передмісті. В умовах введення карантинних обмежень, коли згідно з Постановою Кабінету Міністрів України було тимчасово припинено рух приміського громадського транспорту, виникло питання забезпечення їх приїзду на роботу. Саме тому з бюджету міста були виділені кошти на вирішення цього питання.

У результаті більшість лікарень міста отримали додаткові кошти на закупівлю палива для забезпечення перевезення своїх працівників. Для Міської лікарні екстреної та швидкої допомоги було організовано спеціальні маршрути з різних районів області. Вони вже працюють, привозячи медиків на роботу та відвозячи додому. Ситуацію прокоментував на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» міський голова Володимир Буряк.

— Як я вже раніше зазначав, більшість лікарень отримали з міського бюджету кошти на придбання пального для забезпечення своїх працівників трансфером.

Лікарня екстреної та швидкої допомоги – не тільки одна з ключових, а й найбільша, тому для тих, хто там працює, були організовані чотири маршрути з різних районів області. Тепер лікарі можуть без проблем дістатися на роботу, — написав Володимир Буряк.

Міський голова також нагадав, що медикам надано право першочергового проїзду у міському громадському транспорті, закликав запоріжців пропускати їх, адже вони їдуть рятувати чиєсь життя.

Нагадаємо, у Запоріжжі працює офіційний Telegram-канал COVID-19, присвячений інформуванню про боротьбу з поширенням коронавірусу. Приєднатися до офіційного Telegram-каналу COVID-19.ЗАПОРІЖЖЯ можна за посиланнямhttps://t.me/covid_zp.

(Visited 149 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *