Бердянськ бере участь у відборі до нового проєкту GIZ

Бердянськ бере участь у відборі до нового проєкту GIZ

Відбулася робоча зустріч заступника міського голови Юлії Дойнової та керівників соціальних і медичних закладів міста з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) щодо співпраці в рамках нового проєкту GIZ “Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України”.

На зустрічі в Інтегрованому центрі підтримки були присутні Майк Маттес, директор нового проекту, Вікторія Василенко та Ігор Штайнке – радники проєкту. Зважаючи на інтенсивність та масштабність попереднього співробітництва міста Бердянськ з Німецьким товариством міжнародного співробітництва на зустрічі були обговорені найбільш імовірні напрями співпраці міста з новим проєктом у найближчі роки. Як відзначили представники GIZ, новий проєкт буде направлений у змістовному плані лише на медичну та соціальну сфери, виключення складе напрямок утримання будівель, де була створена або відновлена інфраструктура. Наразі триває процес відбору партнерів.

Згідно доручення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) з 2020 по 2022 роки реалізує новий проєкт “Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України”. Метою зустрічі було обговорення питань щодо забезпечення сталості, консолідації та закріплення досягнутих результатів проєктами: “Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО”, “Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийнятих ВПО в України”, «Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні”.

Нагадаємо, що завдяки співпраці із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у Бердянську було зроблено значний внесок у покращення інфраструктури соціальної та освітньої сфер міста, вдосконалено систему управління медичної галузі та надання соціальних послуг.

Зокрема були реконструйовані приміщення шкіл №1, 2, 4 та 11, для шкіл було закуплено меблі та спортивні майданчики тощо. Проведено реконструкцію стадіону в школі №3 (баскетбольні майданчики, поле для міні футболу, ігрового майданчику для дітей, мультифункціонального майданчику та багато іншого). ДНЗ № 39 «Веселка» отримав сенсорну кімнату. Також в рамках проєкту “Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримки інституцій” ЗОШ № 3 та гімназія №3 “Сузір’я” отримали компонент “Тренінгові кабінети” (меблі, фліпчарти, оргтехніку, дошки). КУ «Центр реабілітації дітей-інвалідів» отримав сенсорну кімнату, дитяче, реабілітаційне крісло, обтяжену сенсорну ковдру, велику м’яку темну кімнату; сенсорні гойдалки; тактильний мат-трансформер та багато іншого.

Управління праці та соціального захисту населення та Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» отримали: кейси «Мобільний офіс», меблі та комп’ютерне обладнання. Проведено ремонтно-будівельні роботи у приміщенні Центру допомоги жінок постраждалим від насилля, закуплено меблі, побутові прилади, сенсорну, кімнату, акустичну систему, постільну білизну та інше.

У рамках спільного проекту з GIZ розроблено “Стратегію розвитку Бердянської міськлікарні”, отримано 12 поліфункціональних ліжок, на території лікарні з’явилася система зовнішньої навігації (встановлення сучасних лайтбоксів), проведено реконструкцію першого поверху хірургічного корпусу БТМО для створення приймального відділення невідкладної допомоги, здійснено будівництво рампи для під’їзду карет швидкої допомоги та інше.

(bmr.gov.ua)

(Visited 21 times, 1 visits today)