Аваков и Данилов экстренно отбыли в Луганскую область

https://static.ukrinform.com/photos/2020_07/1594137285-4768.jpeg

 

 

Как сообщал Укринформ, 6 июля в 13 час. 21 мин возле с.Осколоновка Новоайдарского района Луганской области на территории Боровского и Ахтырского лесничеств возник лесной пожар на площади около 50 га, в том числе верховой на 20 га.

Из-за порывистого ветра и высокой температуры воздуха огонь распространился на с. Смоляниново. Кроме того, пожарные ликвидируют верховой пожар возле с.Капитаново Новоайдарского района на территории Капитановского лесничества, площадь которого составляет около 40 га.

Читайте также: Пожары на Луганщине: в больницах — 28 человек, из них 17 детей

По информации Министерства внутренних дел Украины предварительно погибли 7 человек.

Для тушения возгораний вылетели два пожарных самолета ГСЧС из Краматорска.

Полиция открыла уголовное производство по статье 270 Уголовного кодекса (ukrinform.ru/rubric-regions/3058964-avakov-i-danilov-ekstrenno-otbyli-v-luganskuu-oblast.html)

 

Аваков и Данилов экстренно отбыли в Луганскую область
 
 
Министр внутренних дел Арсен Аваков и глава Совета национальной безопасности и обороны Алексей Данилов экстренно отбыли в Луганскую область, где произошли масштабные лесные пожары.

Об этом сообщает пресс-служба МВД.

Арсен Аваков та Олексій Данілов екстрено відбули в Луганську область, де сталися масштабні лісові пожежі

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Секретар РНБО Олексій Данілов, голова ДСНС Микола Чечоткін та голова Нацполіції Ігор Клименко екстрено відбули в Луганську область для координації сил у подоланні масштабних лісових пожеж та здійснення повітряного моніторингу районів займання.

Крім цього, заплановане засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Очільник МВС зазначив, що до ліквідації пожеж залучено понад 1200 працівників підрозділів МВС.

«Понад 1200 працівників ДСНС, Нацполіції, Національної гвардії та 200 одиниць техніки, зокрема два літаки АН-32П,  ліквідовують пожежу. Оперативний штаб працює в цілодобовому режимі», — зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ додав, що наразі силами ДСНС евакуйовано з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб та ще 30 осіб відселено. Вогнем знищено 23 житлових будинки та 80 дачних будинків, пошкоджено 36 житлових будинків.

Нагадаємо, 6 липня о 13:21 поблизу с. Осколонівка Новоайдарського району на території Боровського та Охтирського лісництв виникла лісова пожежа на площі близько 50 га, з них верхова 20 га. О 08:11 7 липня пожежу було локалізовано. У зв’язку з поривчастим вітром (до 25 м/с) та високою температурою повітря (+ 38) відбулося розповсюдження пожежі на с. Смолянинове Новоайдарського району. Станом на 08:00 8 липня на території Новоайдарського району спостерігаються окремі осередки горіння лісових масивів поблизу с. Смолянинове, с. Капітанове та с. Воронове.

 

mvs.gov.ua/ua/news/32348_Arsen_Avakov_ta_Oleksiy_Danilov_ekstreno_vidbuli_v_Lugansku_oblast_de_stalisya_masshtabni_lisovi_pozhezhi.htm

Департамент комунікації МВС України

 

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *