• Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Обрати мову сайту
  • Українська
  • Русский
Газета МИГ
  • Новини Запоріжжя
    • ЖКГ, Транспорт
    • Підтримка
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Важливо
  • Спецпроєкти
    • Стійке Запоріжжя
    • Факти – ліки проти фейків
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
        • Cпецвипуск 6
        • Cпецвипуск 5
        • Cпецвипуск 4
        • Cпецвипуск 3
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
Газета МИГ
No Result
View All Result

Свіжі новини Запоріжжя та Запорізької області » Україна та Світ » Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо обмежувальних заходів проти УПЦ МП

Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо обмежувальних заходів проти УПЦ МП

by Ніна
02/12/2022
in Україна та Світ
0
Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо обмежувальних заходів проти УПЦ МП
486
VIEWS
Фото: depositphotos.com

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО «Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні та застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Указ оприлюднено на сайті Президента.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №820/2022

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 грудня 2022 року “Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 грудня 2022 року “Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

1 грудня 2022 року

Введено в дію

Указом Президента України

від 1 грудня 2022 року № 820/2022

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 1 грудня 2022 року

Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Розглянувши діяльність релігійних організацій на території України в умовах військової агресії Російської Федерації проти України, з метою забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу у суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Кабінетові Міністрів України:

внести у двомісячний строк на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо унеможливлення діяльності в Україні афілійованих із центрами впливу в Російській Федерації релігійних організацій відповідно до норм міжнародного права у сфері свободи совісті та зобов’язань України у зв’язку зі вступом до Ради Європи;

вирішити невідкладно питання віднесення Державної служби України з етнополітики та свободи совісті до центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Кабінетом Міністрів України;

вирішити питання функціонального підпорядкування Державній службі України з етнополітики та свободи совісті структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, до повноважень яких належать питання реалізації права на свободу совісті і віросповідання, діяльності релігійних організацій;

забезпечити у двомісячний строк перевірку наявності правових підстав та дотримання умов користування релігійними організаціями майном, яке перебуває на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

2. Державній службі України з етнополітики та свободи совісті забезпечити у двомісячний строк відповідно до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” проведення релігієзнавчої експертизи Статуту про управління Української православної церкви на наявність церковно-канонічного зв’язку з Московським патріархатом, за необхідності вжити передбачених законом заходів.

3. Службі безпеки України разом з Національною поліцією України та іншими державними органами, до компетенції яких відносяться питання у сфері забезпечення національної безпеки, активізувати заходи з виявлення та протидії підривній діяльності російських спеціальних служб у релігійному середовищі України.

4. Підтримати внесені Службою безпеки України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

5. Застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до фізичних осіб згідно з додатком.

6. Кабінету Міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених пунктом 5 цього рішення.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ДАНІЛОВ

www.president.gov.ua/documents/8202022-45097

Новини від МИГа mig.com.ua в Telegram та Instagram та facebook. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/migcomua та facebook та  Instagram

Previous Post

Запорізький напрямок (мапа обстрілів, оновлення)

Next Post

Окупанти в Бердянську бояться навіть дітей

Ніна

Пов'язані статті

У Генштабі підтвердили ураження Саратовського НПЗ
Україна та Світ

У Генштабі підтвердили ураження Саратовського НПЗ

31/05/2026
887
Збірна України з міні-футболу вийшла до 1/8 фіналу і дізналася суперника
Україна та Світ

Збірна України з міні-футболу вийшла до 1/8 фіналу і дізналася суперника

31/05/2026
951
ППО з вечора знешкодила 212 із 229-ти російських дронів – ПС ЗСУ
Україна та Світ

ППО з вечора знешкодила 212 із 229-ти російських дронів – ПС ЗСУ

31/05/2026
769
ПСЖ удруге поспіль виграв Лігу чемпіонів УЄФА
Україна та Світ

ПСЖ удруге поспіль виграв Лігу чемпіонів УЄФА

31/05/2026
808
Сьогодні в Україні  очікуються дощі, подекуди з грозами
Україна та Світ

Сьогодні в Україні очікуються дощі, подекуди з грозами

31/05/2026
890
Next Post
Окупанти в Бердянську бояться навіть дітей

Окупанти в Бердянську бояться навіть дітей

Щоденники війни

У Генштабі підтвердили ураження Саратовського НПЗ

У Запоріжжі після обстрілів — чотири пожежі та знищений снаряд

На Запоріжжі двоє людей загинули, семеро поранені через обстріли

ППО з вечора знешкодила 212 із 229-ти російських дронів – ПС ЗСУ

Орієнтовні втрати ворога на 31 травня: 1 364 060 (+1560) осіб, 1819 (+6) РСЗВ, 42987 (+57) артсистем

На Запорізькому фронті підсилюють екіпажі дронів-перехоплювачів новою технікою

Важливо

Перші кроки підприємця: від старту до фінансової організації

Як ефективно кредитувати бізнес: коли варто і не варто брати кредит

Як зменшити алергени котів у домі?

Як готувати на індукційній плиті без пригорання

Сергій Токарєв про DIY-«Вулики»: як громадам створювати освітні простори

Що таке комплексне обстеження організму і кому воно необхідне 

Публікації

Виснаження, тривога, ПТСР: як війна руйнує психічне здоров’я і де шукати допомогу у Запоріжжі

Коли у запорізьких ветеранів «крила розкриваються»

Запорізький SymphoKIDS повернувся з фестивалю у Франції

Сесія міськради Запоріжжя розглянула 68 питань: від допомоги армії до партнерства з Італією

У прифронтовому Запоріжжі підвищують тарифи на холодну воду

Від полону до пасіки: історії реінтеграції ветеранів у Запоріжжі

Цікаво

У Грузії вперше відкрили винний погріб Сталіна: на аукціон виставлять 40 тисяч пляшок

У Карпатах 1° морозу і йде сніг

Блакитна мікроповня у травні 2026: коли дивитися, що не можна робити і чого чекати

“Укрзалізниця” на літо додає рейси та призначає додаткові поїзди

Всенаправлений, схожий на морського їжака робот, кидає виклик традиційним дизайнам.(відео)

Криголам «Ноосфера» завершив п’ятий антарктичний сезон: судно повернулося до Кейптауна

Календар

Виснаження, тривога, ПТСР: як війна руйнує психічне здоров’я і де шукати допомогу у Запоріжжі

У Генштабі підтвердили ураження Саратовського НПЗ

«Швидше, вище, сильніше» – юні запоріжці змагаються на олімпійському фесті у Трускавці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua

«Сильніші разом: Медіа та Демократія»

Здійснено за підтримки програми «Сильніші разом: Медіа та Демократія», що реалізується WAN-IFRA у партнерстві з АНРВУ та MBL за підтримки Норвегії.

Погляди авторів не обов’язково відображають офіційну позицію партнерів програми.

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Ukrainian Media Fund в рамках проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Контакти

Адреса редакції:
м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 152, , 5 поверх
Адреса для кореспонденції:
а/с 8030, м. Запоріжжя, індекс 69095 Приймальня (061) 7875211,
[email protected]
Сайт mig.com.ua створено для поширення інформаційного контенту під брендом "МИГ". Матеріали сайту готуються і редагуються співробітниками ТОВ "Газета МИГ".
Сайт отримав гранти від Фонд Східна Європа, Празький центр громадянського суспільства та Асоціації «Незалежні регіональні видавці України».
Рекламна служба газети та сайту:
[email protected] ,
[email protected]
Статті у розділі > "Важливо" можуть бути комерційною або спонсорською інформацією .
Адміністратор сайту:
[email protected] [email protected]
Використання матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється із зазначенням посилання на офіційний сайт газети МИГ

Мітки

ЄС БПЛА Бердянськ ДСНС ДСНС Запоріжжя ДТП Запоріжжя Запорізька область Мелітополь Новини Запоріжжя Новости Запорожья ПРОГНОЗ Украина адреси вибухи відключення війна війна з рф графіки гроші допомога діти електроенергія запорізький напрямок кримінал новини новини_Запоріжжя обстріл обстріли окупація погода пожежа поліція поліція_Запоріжжя ремонт руйнування рух рф рятувальники світло синоптик суд транспорт час черги
  • Русский
  • Новини Запоріжжя
    • ЖКГ, Транспорт
    • Підтримка
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Важливо
  • Спецпроєкти
    • Стійке Запоріжжя
    • Факти – ліки проти фейків
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
Рекламодавцям
No Result
View All Result