Жители Энергодара смогут приобретать сельхозпродукцию на рынке

Жители Энергодара смогут приобретать сельхозпродукцию на рынке

Как сообщает пресс-служба мэрии Энергодара,

у зв’язку з введенням карантину енергодарці зіткнулися з проблемою закупівлі продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції, адже на період карантину по всій Україні обмежено роботу агропромислових ринків. В таких умовах значних втрат зазнають і продавці, не маючи змоги реалізувати свою продукцію.
  Для вирішення цієї нагальної для всіх жителів проблеми було винайдено оптимальне рішення: після переговорів міського голови Павла Музики з керівництвом ПРАТ «Меркурій-V» з цього тижня частково відновлено роботу торговельного центру.
  27 березня міський голова спільно з представниками Держпродспоживслужби, поліції та управління економіки здійснив виїзний огляд стану організації роботи торговельного центру. На сьогодні адміністрацією виконано всі необхідні санітарні заходи, проведено  роз’яснювальну роботу з продавцями, посилено вимоги до організації торгівлі продуктами харчування. Всі торговці зобов’язані працювати у захисних масках та рукавичках та дотримуватися санітарної дистанції. Щопонеділка проводиться повна санобробка всіх приміщень та прилавків, для цього придбано необхідні дезінфекційні засоби. Регулярна дезінфекція проводиться у павільйоні з продажу м’ясної продукції.
(Visited 63 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *