Завтра стартує Європейський тиждень сталої енергії в Україні

Завтра стартує Європейський тиждень сталої енергії в Україні

У вівторок, 23 червня 2020 р., Представництво ЄС в Україні спільно з Тернопільською міською радою відкриють Європейський тиждень сталої енергії в Україні. Цьогоріч захід проводиться в 11-й раз і вперше в онлайн-форматі через пандемію COVID-19. Про це повідомляє прес-центр Представництва ЄС в Україні

Це масштабна подія в Україні, що сприяє поширенню найкращих практик та об’єднує зусилля задля досягнення цілей ЄС з подолання наслідків зміни клімату, підвищення енергоефективності та енергобезпеки, а також сталого розвитку громад.

Програма Європейського тижня сталої енергії в Україні

23 — 29 червня, 2020 р. Початок 23 червня о 9:00.

  • 23 червняПолітична дискусія «Перший крок до Зеленого курсу ЄС-Україна: Фонд енергоефективності» за участі Йоханнеса Баура, Першого радника, керівника напряму «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні; Василя Лозинського, заступника Міністра розвитку громад та територій України; Юлії Головатюк-Унгуряну, директорки Фонду енергоефективності; Май Нгуєн, менеджерки програми МФК «Енергоефективність в Україні»; Олексія Рябчина, колишнього заступника Міністра енергетики та захисту довкілля України, відповідального за енергоефективність, народного депутата України у 2014-2019 роках; українських експертів з енергоефективності та представників муніципалітетів.
  • 24 червня –  Презентація «Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»» за участі представників Фонду енергоефективності.
  • 25 червня – Онлайн-консультації для ОСББ щодо енергомодернізації багатоквартирних будинків за участі регіонального радника МФК Михайла Мельника (Тернопіль).
  • 26 червня – Вебінар для журналістів «Як розповідати історії про хорошу справу, як комунікувати з широкою аудиторією».Повну програму заходу дивіться на фейсбук-сторінці Представництва ЄС в Україні у вівторок, 23 червня. 

     

(Visited 33 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *