На Запоріжжі виявлено вісім підпільних цехів з виготовлення контрафактного алкоголю

На Запоріжжі виявлено вісім підпільних цехів з виготовлення контрафактного алкоголю

Прокуратура Запорізької області  здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного виготовлення алкогольних напоїв та придбання, перевезення й зберігання підроблених марок акцизного податку (ч.1 ст.199 КК України).

Підпільні цехи по виготовленню алкоголю знаходились в приватних домоволодіннях, розташованих в Запоріжжі та області. Зберігали сурогат у тих же приміщеннях, а реалізація відбувалась через роздрібну мережу так званих торгівельних  точок.

Під час обшуків за 8-ма адресами у горе-підприємців вилучено майже 2 тони спирту етилового, понад тону спирту 96%, 560 літрів спиртової суміші, обладнання для виробництва алкогольних напоїв та інші докази протиправної діяльності фігурантів провадження.

З метою встановлення усіх обставин правопорушення тривають слідчі дії задля  подальшого оголошення підозри та обрання запобіжного заходу зазначеним особам.

*

Відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *