Запорізьку молодь запрошують на уроки патріотичного виховання

Запорізьку молодь запрошують на уроки патріотичного виховання

Доброю традицією для Обласного центру патріотичного виховання молоді є проведення уроків патріотичного виховання. Наразі уроки продовжують в онлайн-режимі. І це гарна нагода провести час та дізнатися щось нове.

– Вимушений карантин змушує багатьох українців проводити багато часу вдома, а відтак позбавити себе не лише звичних радощів життя, але й багатьох корисних і пізнавальних моментів. Ми хочемо, щоб запорізька молодь використала цей час з користю для себе, і пропонуємо активно долучатися до молодіжних проєктів, запропонованих Обласним центром патріотичного виховання молоді. Карантин – це чудова можливість зайнятися самоосвітою та саморозвитком. Завдяки новітнім технологіям, у нас є можливість брати участь у різних пізнавальних заходах. Але сьогодні ми маємо об’єднатися заради безпечного майбутнього за принципом єдності патріотичної свідомості і патріотичної діяльності та отримати для цього всі необхідні знання, – зазначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Проєкт «Уроки патріотичного виховання» стартував ще 23 березня у співпраці з громадською організацією «Юнацький корпус Запоріжжя».

За словами організаторів, головною метою проєкту є розвінчання міфів та надання всім охочим інформації про правила поведінки під час ситуацій, коли хтось потребує невідкладної допомоги. У мирний час та в умовах бойових дій ці знання можуть врятувати життя та не втратити дорогоцінний час на зайві дії.

Вже відбулись уроки з патріотичного виховання на теми: «Основи домедичної допомоги», «Критична кровотеча», «Домедична допомога. Цікаві факти з історії».

Трансляції уроків проходять на YouTube-каналі та на сторінці Facebook Обласного центру патріотичного виховання молоді.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *