Запорізьким донорам оплатять таксі

«Таксі для донора» – акція з такою назвою стартувала на початку тижня у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі.

Акція діє для того, щоб під час карантину жоден українець не помер від нестачі крові.

«Люди, які навіть здорові і хотіли б, вони не мають цієї можливості, для цього фундація “Варто жити” разом з UKLON та WOG ініціювали цю можливість. Компанія UKLON надає 20 тисяч спеціальних промокодів, а компанія WOG надає пальне, для того щоб донори могла доїхати до центру крові і повернутися додому, скориставшись безкоштовно таксі», – говорить координаторка асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова.

Для того, щоб долучитись до акції “Таксі для донора”, потрібно на сайті Донор.ЮА зайти в особистий кабінєт, або зареєструватись та запланувати конкретний час. Донор отримує промокод на 120 гривень, які зможе використати на поїздку до банку крові, а також промокод на 120 гривень, щоб повернутись назад.

В Україні наразі понад 300 тисяч пацієнтів, які щодня потребують донорської крові та її компонентів. Вона потрібна в онковідділеннях, пологових будинках, військових госпіталях, хірургічних відділеннях, опікових центрах та пацієнтам, які мають захворювання крові.

Перевірити запаси крові у вашому місті можна на сайті donor.ua.

(Visited 51 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *