Запорізький історик видав книгу «Величні собори України епохи Середньовіччя»

Запорізький історик видав книгу «Величні собори України епохи Середньовіччя»

Запорізький історик, освітянський менеджер, нині викладач історії у Запорізькому багатопрофільному ліцеї «Перспектива» Дмитро Секиринський повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що незабаром у видавництві «Астон» вийде друком його праця «Величні собори України епохи Середньовіччя».

Йдеться про навчальний посібник серії «Шкільна бібліотека» для учнів 7-го класу, рекомендований МОН України.

Він складається з цікавих розповідей про визначні архітектурні та духовні пам’ятки Русі-України, що постали на наших землях у період середніх віків, та про визначних історичних постатей, які були причетні до зведення та подальшої розбудови храмів.

Автор звертає увагу читачів на багатовікову поліконфесійність українських земель, тож серед його кам’яних героїв – собори православні, греко-католицькі, римо-католицькі, вірян вірменської церкви, а також синагоги та мечеті.

Видання багато ілюстроване та зі смаком оформлене.

Поруч із історичними фактами на сторінках посібника живуть легенди, розповіді архітектора, словнички незнайомих термінів, а також практично орієнтовані завдання, які так і хочеться виконати і дорослій людині.

Наклад у 82 403 примірники видано за рахунок державних коштів суто для навчальних закладів, тому продаж книги заборонено. Проте охочі можуть прочитати її в електронному вигляді

Дмитро Секиринський є прибічником викладання історії України, що інтегрована до світової історії.
Нещодавно Дмитро Олександрович узяв участь у записі шкільних відеоуроків з історії України для 8-го класу.

Однією з тем стало «Виникнення запорозького козацтва та перших січей», і авторка цих рядків з 20-хвилинного ролика дізналася багато несподіваного… 🙂

Детальніше про «Величні собори України епохи Середньовіччя» і не тільки читайте у найближчих номерах «МИГа»

Ганна ЧУПРИНА

(Visited 212 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *