Запорізька обласна рада підтримує прагнення ЗЕРЗу стати локомотивом української ремонтної бази електровозів (ВІДЕО)

Запорізька обласна рада підтримує прагнення ЗЕРЗу стати локомотивом української ремонтної бази електровозів (ВІДЕО)

Промисловий потенціал Запорізької області підсилюється: ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» переміг в тендері на виконання капітального ремонту кількох залізничних составів і забезпечив свій 2,5-тисячний колектив роботою на тривалий час.

Сьогодні перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков зустрівся з керівництвом ПрАТ «ЗЕРЗ» та представником правління АТ «Укрзалізниця», яка є материнською компанією ЗЕРЗу.

Він подякував топ-менеджерам компанії, які пов’язують стратегічний розвиток української залізниці із Запорізьким електровозоремонтним заводом і довіряють досвіду і фаховій підготовці запорізьких електровозоремонтників.

— Сьогодні всі говорять про світову промислову кризу, тому розміщення на території Запорізької області таких великих замовлень – це робочі місця, це податки, які залишаться і підуть на розвиток території. Я сподіваюсь, що трудовий колектив ЗЕРЗу продемонструє максимальну ефективність і допоможе Україні подолати нестачу якісної тягової сили, локомотивів, рухомого складу. Це співробітництво має хороші перспективи, — зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

До речі, в першому півріччі цього року на ПрАТ «ЗЕРЗ» планують відремонтувати 23 електровози. Проектні потужності ЗЕРЗ дозволяють ремонтувати 65 електровозів на рік. Вартість ремонту одного тепловозу – близько 11,6 млн грн.. Чистий прибуток ЗЕРЗ – 300 тисяч гривень з кожної відремонтованої машини.

За словами голови правління ПрАТ «ЗЕРЗ» Олега Головащенка, окрім ЗЕРЗУ, в Україні існують ще два локомотиво-ремонтних підприємства, але велике замовлення довірили саме Запорізькому заводу.

– ЗЕРЗ – найбільше за площею, має розвинуту технічну базу, що дозволяє проводити широкий спектр ремонтних робіт. До того ж, на ЗЕРЗі збережено колектив фахівців, яким виконання таких ремонтів – до снаги. Тож, завод розвиватиметься, — зазначив Олег Головащенко.

Найбільшим «плюсом» цього проекту член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш вважає те, що Запорізька область зарекомендувала себе як надійний партнер, а запорізькі фахівці набувають навичок сучасних технологічних рішень:

— Наша стратегія: українські локомотиви повинні ремонтуватись в Україні. При цьому ми дбаємо не тільки про економію коштів за рахунок перевезення рухомого складу в іншу країну для виконання ремонтних робіт. Найголовніше, — розвивати ремонтну базу тягової сили в Україні. Така локалізація виробництва стане магнітом для інших європейських компаній, які мають потребу в такому сервісі, — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *