Запорізька молодь відсвяткує День молоді та День Конституції в онлайн форматі

Запорізька молодь відсвяткує День молоді та День Конституції в онлайн форматі

Відбулись онлайн-засідання молодіжних консультативно-дорадчих органів, створених при Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Зокрема, пройшли онлайн-нарада з представниками Обласної студентської ради та онлайн-нарада з представниками Обласної ради трудової молоді.

На порядку денному були розглянуті питання щодо реалізації державної молодіжної політики в умовах карантинних обмежень в Запорізькій області, а також організація та проведення у 2020 році заходів у Запорізькій області до Дня молоді та Дня Конституції України.

Начальниця Управління Наталія Власова зазначила, що, не зважаючи на складну соціальну та економічну ситуацію в країні, молодіжна політика залишається пріоритетним вектором розвитку в Запорізькій області. Карантинні заходи тимчасово обмежили активну офлайнову діяльність молоді, але стимулювали онлайнову діяльність, яка є актуальною, необхідною та корисною  в умовах, що склалися. Віднайшовся час для стратегічного планування подальшої діяльності, тому зустрічі в такому форматі дозволяють оперативно скоординувати подальшу роботу та обговорити нагальні питання.

Запорізьким обласним центром молоді 26 червня буде проведено онлайн-показ кіноклубу в Запоріжжі, приурочений святкуванню Дня Молоді.  «Українські шерифи» – документальний фільм, знятий  Романом Бондарчуком у копродукції України, Латвії та Німеччини. Світова прем’єра стрічки відбулась 20 листопада 2015 року на Амстердамському міжнародному документальному кінофестивалі, де отримала Спеціальний приз журі, а в Україні фільм вперше показали 26 березня 2016 року на кінофестивалі Docudays UA. Стрічку було висунуто Україною на премію «Оскар». Це перший фільм, поданий Україною на цю кінопремію.

Обласним центром патріотичного виховання молоді буде проведено онлайн акцію до Дня Конституції України «Казкові герої у країні прав та обов’язків». Учасникам акції пропонується згадати основні права та обов’язки людини та громадянина і знайти їх правопорушення (дотримання) у творах мистецтва (кінофільмах, серіалах, мультфільмах тощо). Учаснику необхідно зафіксувати фрагмент твору (зняти фрагмент твору на мобільний телефон, вирізати фрагмент із  твору мистецтва за допомогою відповідних програм або вказати хвилини та секунди фрагменту у гугл формі), зафіксувати правопорушення (прояв права) та заповнити гугл-форму https://forms.gle/bcaxYKVRwmuiXpUz9 або надіслати лист із посиланням (із поміткою «Акція до Дня Конституції») на електронну адресу info-ocpvm@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я учасника та назви навчального закладу.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *