Запорізька місцева прокуратура домоглась стягнення 300 тис грн на користь міської ради

Господарським судом Запорізької області задоволено позовну заяву Запорізької місцевої прокуратури №1 та стягнуто до бюджету міста майже   300 тис. грн. заборгованості з орендної плати.

Одна з приватних керуючих компаній міста більше року не сплачувала орендну плату за користування комунальними приміщеннями по вулиці Полякова у місті Запоріжжі. Вказані обставини тривалий час залишались без уваги орендодавця та балансоутримувача, що призвело до утворення заборгованості у розмірі майже 1 млн. грн.

Лише після пред’явлення місцевою прокуратурою позову до суду  керуюча компанія розпочала добровільно погашати заборгованість та під час розгляду справи у суді сплатила до бюджету міста більше 500 тисяч гривень.

У подальшому рішенням господарського суду Запорізької області від 17.03.2020 позов Запорізької місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської  ради задоволено та стягнуто залишок добровільно не сплаченої заборгованості за оренду у розмірі 300 тис. грн.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *