Справу "пенсійних шахраїв" скеровано до суду

Прокуратурою Запорізької області 27.03.2020 затверджено обвинувальний акт стосовно членів організованої злочинної групи, які з лютого 2015 року по березень 2019 року шахрайським шляхом заволоділи коштами Пенсійного фонду України в особі Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя на суму понад 600 тис. грн. шляхом незаконного призначення та виплати пенсій особам, які не мали права на призначення та отримання пенсій.

Відповідно до злочинного плану, співучасники злочинів підшукували осіб, які за грошову винагороду бажали отримувати незаконні пенсійні виплати, здійснювали підробку документів про їх стаж та заробіток (дохід), в подальшому надавали підроблені документи учаснику організованої групи, який працював у Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Запоріжжя, для незаконного обчислення, призначення та виплати пенсій особам, які не мали права на пенсійне забезпечення, контролювали оформлення банківських рахунків та карток для отримування незаконних пенсійних виплат.

Обвинувальний акт за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4ст. 190, ч.3, 4 ст.358, ч.2 ст. 27, ч.3 ст.28. КК України, а саме — шахрайство вчинене у великих розмірах, організованою групою та підроблення офіційних документів, направлено до Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя.

*

Санкції вищевказаних статей передбачають відповідальність до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *