За пропозицію хабара поліцейському - реальні терміни позбавлення волі

У жовтні 2018 року працівниками Дніпрорудненського ВП Василівського ВП ГУ НП в області у лісозмузі поблизу с. Маячка було виявлено 2 осіб які здійснювали незаконний спил дерев.

За вказаним фактом органом досудового розслідування розпочато кримінальне провадження та у правопорушників вилучено автомобіль та причеп.

З метою повернення вилученого майна, лісоруби запропонували слідчому хабар у сумі 10000 гривень за незвернення до суду з клопотанням про арешт майна.

Слідчий Дніпрорудненського ВП негайно звернувся до департаменту внутрішньої безпеки ГУ НП в області та за його заявою розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України.

Завдяки скоординованим діям ГУ НП в області та прокуратури Запорізької області, через тиждень після вищевказаних подій, зафіксовано факт надання порушниками частини неправомірної вигоди слідчому.

У подальшому до суду скеровано обвинувальний акт за ч. 3 ст. 369 (пропозиція хабара службовій особі) КК України.

Василівським відділом Енергодарської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, суду надано вичерпні та беззаперечні докази винипорушників, з огляду на які, у березні 2020 року Василівським районним судом винесено обвинувальний вирок, яким осіб визнано винуватими за пред’явленим обвинуваченням, та засуджено до покарання у вигляді 4 років та 4 років 6 місяців позбавлення волі відповідно.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 38 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *