За добу в Україні вилікувались 3 пацієнти з COVID-19. Дані МОЗ та обласного лабораторного центру

За добу в Україні вилікувались 3 пацієнти з COVID-19. Дані МОЗ та обласного лабораторного центру

Станом на сьогоднішній ранок, 27 березня, в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали. За добу було зафіксовано 62 нових випадки. У Запорізькій області нових ситуацій із зараженням громадян виявлено не було.

Станом на сьогоднішній ранок коронавірусна хвороба виявлена в 17 областях України та м. Київ. Найбільша кількість інфікованих у Чернівецькій області та м. Київ – по 47 осіб, з яких 1 летальний випадок – у Чернівецькому регіоні. Також областями, де кількість інфікованих сягнула показника за 20, залишаються Київська (32 випадки), Тернопільська (25 випадків – 1 летальний) та Івано-Франківська (24 випадки – 2 летальних). Області, де зафіксовано лише один випадок зараження – Закарпатська, Луганська та Херсонська. А 8 областей не потрапили до зони ризику і на сьогодні залишаються з нульовим показником захворюваності: Сумська, Хмельницька, Житомирська, Харківська, Чернігівська, Кіровоградська, Миколаївська та Полтавська. Данні з АР Крим – відсутні.

За повідомленням  державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на сьогодні в області як і раніше зареєстровано 8 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19:  м. Запоріжжя – 5,  м. Мелітополь – 2, Мелітопольський р-н – 1. За останню добу нових лабораторно підтверджених випадків не зареєстровано.

Усі зареєстровані 38 підозрілих випадків (в т.ч. 3 – протягом останньої доби) перевірені. З них 30 – не підтверджено COVID-19.

Серед обстежених на коронавірус осіб з підозрою на захворювання та осіб, які мали контакт з хворими, у лабораторії перевірили  5 медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, 5 дітей (м. Запоріжжя – 3, м. Мелітополь – 2). У всіх випадках отримані негативні результати, коронавірусу не виявлено.

Більш детьальна інформація у повідомленні від ДУ “Обласний лабораторний центр МОЗ України”.

( Відділ комунікації Запорізької обласної ради)

(Visited 27 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *