Національній гвардії України – 6 років

Національній гвардії України – 6 років

Попри обмеження на проведення урочистих заходів під час карантину, голова обласної ради Григорій Самардак віднайшов можливість передати військовим НГУ вітання з нагоди річниці утворення формування та нагороди обласної ради особовому складу військової частини 3033.

Він подякував нацгвардійцям за вірну службу й обрану справу – захищати мир та спокій в Україні.

— 6 років Національна гвардія на сторожі миру й безпеки наших громадян. Сьогодні бути військовим – це надважлива професія сильних, мужніх та відповідальних людей. Протягом цих шести років обласна рада завжди підтримувала наших військових, я сам особисто часто буваю тут у військовій частині і вважаю дуже важливим, аби зміцнювалися професіоналізм підрозділу, зростала повага до вашої важкої професії. Бажаю всім нацгвардійцям міцного здоров’я, від обласної ради та від всієї громади дякую за досягнення в службі, за мир та спокій на нашій рідній землі, — підкреслив Григорій Самардак.

Він також зауважив, що мешканці області завжди пам’ятатимуть героїв, які положили життя, захищаючи незалежність України. Традиційно, з нагоди річниці створення Національної гвардії, до пам’ятного знаку на території військової частини положили квіти.

Командир 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку НГУ полковник Олександр Хоменко відзначив, що сьогодні військові формування беруть активну участь у забезпеченні правопорядку під час карантинних заходів, гідно несуть службу й в зоні проведення ООС. Тож від особового складу він щиро подякував за підтримку у ці непрості часи.

Підрозділи Нацгвардії були сформовані на основі підрозділів Внутрішніх військ у 2015 році. Сьогодні військовослужбовці НГУ виконують широке коло завдань як самостійно, так і у взаємодії з колегами з правоохоронних органів, Збройних сил України та інших структур сектору безпеки та оборони України. Зокрема, підрозділи Національної гвардії беруть участь в операції Об’єднаних сил, виконують завдання з прикриття державного кордону, борються зі злочинністю, охороняють громадський порядок, а також особливо важливі об’єкти.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 48 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *