Важливий етап Кубка світу з біатлону 2020/21 в Пекіні не відбудеться. Змагання будуть перенесені

https://pbs.twimg.com/media/Eai5P_8X0AA1OwQ?format=jpg&name=small

(twitter.com/biathlonworld/status)

Нова локація поки невідома.

Міжнародний олімпійський комітет та організаційний комітет Олімпіади у Пекіні прийняв рішення розробити нову програму підготовки до Ігор-2022. Відповідно, усі заплановані старти на перший триместр 2021 року, які мали відбутися у Китаї, скасовані.

Про це йдеться у заяві МОК  (www.olympic.org/news/adapted-sports-testing-programme-for-beijing-2022)

Таке рішення МОК разом з організаторами Пекіна-2022 прийняли через пандемію коронавірусу та обмеження на пересування між країнами.

Через скасування усіх «тестових подій» до Олімпіади-2022, запланований етап Кубка світу з біатлону, який мав пройти у лютому-березні 2021 року, не відбудеться у Пекіні.

Міжнародний союз біатлоністів підтримав таке рішення.

Скоріш за все, до кінця тижня IBU прийме рішення щодо нової локації, яка прийме восьмий етап Кубка світу. Тоді ж буде опубліковано календар на останні три етапи Кубка світу.

Найімовірніше, цей етап пройде у Європі, щоб мінімізувати кількість переїздів. Цілком можливо, будуть зміщені дати проведення етапу, який мав відбутися у Пекіні, щоб прибрати 10-денну паузу. Вона була потрібна через довгі перельоти та акліматизацію спортсменів.

Де мали відбутися змагання у Китаї, чому вони важливі

Цей етап Кубка світу мав стати першим знайомстом біатлоністів з трасою в Хуаліндуні, де відбудуться Олімпійські ігри уже взимку 2022 року.

Будівництво арени та траси, за повідомленнями китайських ЗМІ, завершили у вересні 2020 року. Однак там ще ніхто не змагався. Траса знаходиться на висоті 1665 метрів.

Утім, МОК запевняє, що згідно з новою програмою, яка буде розроблена разом з організаторами Олімпіади, усі міжнародні федерації матимуть змогу ознайомитися з олімпійськими локаціями. Деталі будуть узгоджуватимуся у комунікації між МОК, федераціями та організаторами Пекіна-2022.

 

suspilne.media/79863-svejcaria-zigrala-vniciu-proti-ispanii-u-matci-z-dvoma-nezabitimi-penalti-ramosa/

 

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *