В облдержадміністрації відбулись урочистості, присвячені Дню Конституції України

В облдержадміністрації відбулись урочистості, присвячені Дню Конституції України

З прийдешнім святом зібрання привітали голова облдержадміністрації Віталій Боговін, голова обласної ради Григорій Самардак та народний депутат першого скликання Олександр Білоусенко.

— Я радий мати нагоду вітати вас з великим святом Днем Конституції України. Цього року виповнюється 24 роки, як був прийнятий головний документ нашої країни. Україна – суверенна, незалежна, правова держава. Я сподіваюсь, що ми з вами лише примножимо її здобутки та разом будемо працювати для розвитку Запорізького краю. Велика вдячність кожному запоріжцю, який працює та докладає максимум зусиль задля зміцнення держави у цей не простий для країни час. Впевнений, що разом ми подолаємо всі негаразди та розбудуємо сильну, демократичну, міцну область. Ми маємо злагоджено та впевнено йти до цього, не зважаючи на труднощі. Напередодні свята я хочу вручити почесні відзнаки видатним жителям Запорізької області!, — привітав запорізьку громаду Віталій Боговін.

Під час урочистого заходу кращі представники регіону отримали від керівника області відзнаки.

Учасники урочистостей також згадали історію створення Конституції, етапи розвитку та розбудови країни, головні історичні аспекти становлення держави.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *