За невиконання судового рішення, мешканець Запоріжжя ризикує на три роки потрапити за грати

Постановою Центрального апеляційного Господарського суду задоволено позовні вимоги Запорізької місцевої прокуратури №3 про зобов’язання мешканця міста повернути Запорізькій міській раді  земельну ділянку.

З метою забезпечення примусового виконання Постанови, місцевою прокуратурою отримано Наказ у вказаній справі та у подальшому скеровано до Відділу державної виконавчої служби для реального виконання рішення суду.

Статтею 129-1 Конституції України та ст. 326 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що судові рішення, що набрали законної сили, є обов’язковими для виконання на всій території України.

У зв’язку із невиконанням рішення суду боржником добровільно, місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України.

За результатами досудового розслідування, Запорізькою місцевою прокуратурою №3 скеровано до суду обвинувальний акт, за обвинуваченням місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого
ч. 1 ст. 382 КК України.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *