В області проти грипу щеплено майже 15 тысяч людей

В області проти грипу щеплено майже 15 тысяч людей

У Запорізькому лабораторному центрі МОЗ України повідомляють про стан інфекційної захворюваності населення регіону.

За минулий тиждень фахівцями лабораторного центру розслідувано 88 випадків інфекційних захворювань, з них 20 в організованих колективах.

Захворюваність на ГРВІ та грип на першому тижні 2020 року є нижчою від епідемічного порогу на 56,9%. Усього за тиждень зареєстровано 2234 випадки захворювання на ГРВІ, із них 62,3% становлять діти віком 17 років.

Як повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України, в усіх регіонах активність грипу та ГРВІ знаходилась на неепідемічному рівні.

Варто відзначити, що станом на 10 січня, щеплення проти грипу зробили 14490 жителів міста. Це найбільша кількість щеплених проти грипу за останні 10 років. Втім, як наголошують фахівці центру, ці щеплення захищають лише тих, хто їх зробив. Для формування популяційного імунітету повинно щепитись не менше 95% населення.

Для профілактики грипу та ГРВІ варто дотримуватись простих правил. Більш детальніше про них тут.

Захворюваність гострими кишковими інфекціями також нижче рівня показників минулого тижня – 32%. Наразі зареєстровано 38 випадків, більше ніж половина з яких – діти. У 73,7% випадків ГКІ факторами передачі стали харчові продукти, які купувалися в місцях стихійної торгівлі.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *