В Мелитополе закладчица наркотиков получила 3 года 6 месяцев лишения свободы

Как сообщает пресс-служба прокуратуры Запорожской области,

Мелітопольським міськрайонним судом у липні 2018 року винесено обвинувальний вирок раніше не судимій місцевій мешканці за розповсюдження наркотичних засобів, а також сильнодіючих лікарських засобів. Як було установлено судом, упродовж листопада 2017 року громадянка Л. у м. Мелітополі розклала 6 пакунків «закладок», у яких містилися наркотичні засоби та сильнодіючі лікарські засоби. Під час особистого обшуку громадянки при її затриманні також виявлено 5 пакунків «закладок» із наркотичним засобом «метадон» та сильнодіючим лікарським засобом «димедрол».

Вироком Мелітопольського  міськрайонного суду громадянку Л. визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1 і 2 статті 307, частинами 1 і 3 статті 321 Кримінального кодексу України та призначено покарання, не пов’язане з позбавленням волі.
Прокурор у провадженні оскаржив цей вирок з мотивів м’якості призначеного покарання, із вимогою призначити особі реальне покарання у виді позбавлення волі на певний строк.
Завдяки принциповій та обґрунтованій позиції сторони обвинувачення, за результатами розгляду апеляційної скарги 05 березня 2020 року Запорізький апеляційний суд погодився із доводами прокурора та призначив винній особі покарання у виді позбавлення волі у місцях несвободи на строк 3 роки і 6 місяців.
(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *