За збут канабісу пологівчанин може потрапити за грати на 10 років

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту на території Пологівського району особливо небезпечного наркотичного засобу — канабісу.

Слідством встановлено, що неодноразово судимий, в тому числі й за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, місцевий мешканець на території Пологівського району здійснює незаконний збут наркотичних засобів.

За наслідками проведення комплексу слідчих (розшукових) дій, зловмисника було затримано на підставі ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

13 квітня Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури погоджено клопотання про обрання зловмиснику запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Проте, за результатами розгляду вказаного клопотання слідчим суддею Пологівського районного суду Запорізької області відмовлено в його задоволенні з одночасним обранням Р. запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту із застосування електронного засобу контролю.

В зв’язку з чим, Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури готується апеляційна скарга на зазначене судове рішення.

На даний час досудове розслідування по вказаному провадженню триває.

*

Санкцією ч. 2 ст. 307 КК України передбаченого покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *