УЖФ за підтримки ЄС допомагає жінкам долати кризу COVID-19 зараз і запобігти – завтра

УЖФ за підтримки ЄС допомагає жінкам долати кризу COVID-19 зараз і запобігти – завтра

Український Жіночий Фонд розпочав новий проєкт «Жіночий рух – в авангарді реагування на виклики COVID19 в Україні», який підтримав Європейський Союз у межах механізму швидкого реагування для організацій громадянського суспільства у країнах Східного Партнерства і як частина підтримки ініціатив COVID-19 в Україні. Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні.

У його рамках оголошується конкурс грантів економічного розвитку для жінок. Фінансування від УЖФ здобудуть ідеї, які швидко, упродовж 2-3 місяців дають відчутний ефект, і які можна застосувати в інших громадах і регіонах. Наприклад, створення мікробізнесів і об’єднань жіночих підприємств, що дає змогу ефективніше продавати; діджиталізація бізнес-процесів; організація догляду за дітьми жінок, які працюють.

Фонд також допоможе жіночим організаціям втілити їхні рішення, а на кінець літа готує спільну стратегію, яка дасть відповідь на запитання: як COVID19 уже позначається на жінках; що роблять жіночі/феміністичні організації для своїх цільових груп у цій ситуації; як жіночий рух може зменшити ризики? Ми дивимося на крок уперед, щоб у післякоронавірусному світі про наші пріоритети не забули.

Заплановано п’ять онлайн-дискусій з експертками й активістками жіночого руху, які профасилітує Український Жіночий Фонд. Результати обговорень будуть публічно представлені в кінці літа як основа післякоронавірусної стратегії жіночого руху в Україні.

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *