У Бердянську відбулися перші два фестивалі з запланованих на літо 20-ти

У Бердянську відбулися перші два фестивалі з запланованих на літо 20-ти

У  Бердянську відбулися XXIV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ» та фестиваль юнацтва та молоді «Зірки Азову», що традиційно прикрашають фестивльний розклад червня. Про це повідомляє Депаратмент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Учасники змагалися у п’яти вікових категоріях – з 5 до 25 років.

Конкурс традиційно проходив за жанрами:

  • народна пісня, сучасна популярна естрадна пісня, народна пісня в естрадній обробці;
  • авторська пісня (солісти, дуети, колективи);
  • народна, класична, бальна, модерн, степ (солісти, дуети, колективи) хореографія, сучасний ритміко-пластичний та естрадний танець;
  • художнє слово;
  • цирковий жанр;
  • інструментальна музика.

Гран-прі фестивалю отримав колектив «Фольклорні іскриці» недільної школи Васіл Левски Болгарського товариства «Родолюбіє» з Бердянська.

Спеціальним призом від Міністерства культури України за автентичне виконання пісні нагороджена Олександра Трет’якова з м. Бердянськ.

Мирослава Руденко (м. Бердянськ) за свій хореографічний номер «Сила слова» отримала спеціальний приз від Департаменту культури, туризму національностей і релігій облдержадміністрації.

Спеціальний приз від президента Всеукраїнського фестивалю дістався зразковому колективу спортивного бального танцю «Едельвейс» м. Бердянськ.

Журі також відзначило й інших конкурсантів − в усіх номінаціях були визначені найкращі. Переможців фестивалю нагородили дипломами та подарунками.

Загалом цього літнього сезону в курортному місті Бердянськ відбудеться 20 фестивалів.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *